Szukasz pracownika?

Mamy dla Ciebie najlepsze oferty

 
Z roku na rok rośnie ilość ofert pracy, które pojawiają się w postaci ogłoszeń na portalach internetowych bądź w prasie.

80% aplikacji jest odrzucanych po ich przejrzeniu. Kolejne 20% po dwukrotnym czytaniu.

Wyobraź sobie komfort, jaki jest w stanie dać rekrutacja bezpośrednia – gwarancję dotarcia do najlepszych specjalistów w branży, z kwalifikacjami spełniającymi Twoje wymagania.

W swojej pracy wykorzystujemy metody pozwalające na optymalną ocenę kompetencji pracowników. Dzięki zastosowaniu całego wachlarza narzędzi możliwe jest zarówno poznanie poziomu ich wiedzy specjalistycznej jak i możliwość rozwoju na danym stanowisku. Opinia wydawana jest na podstawie testów zdolności i osobowości. Sprawdzamy umiejętność radzenia sobie ze stresem i problemami typowymi dla określonej funkcji. Z pomocą w szukaniu przysłowiowej igły w stogu siana przychodzą nam liczne metody selekcji i narzędzia rekrutacyjne.

Jakie są plusy współpracy z Professional HR?

  • Zmniejszenie kosztów i czasu poświęconego na rekrutację pracowników
  • Zminimalizowanie ryzyka błędnego zatrudnienia
  • Komfort psychiczny i możliwość skupienia się na celach firmy
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami
  • Nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych

Znajdź najlepszego

specjalistę

Firma Professional HR zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych jest Professional HR Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 36A/U3, 85-097 Bydgoszcz. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, kierując zgłoszenie na adres mailowy office@professionalhr.pl.
Polityka prywatności (obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w zgłoszeniu adres email lub numer telefonu komórkowego, lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Professional HR Sp. z o. o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 36A/U3, 85-097 Bydgoszcz. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, kierując zgłoszenie na adres mailowy office@professionalhr.pl. (opcjonalne)
Jak oceniasz jakość naszych usług?